بهترین زمان تحصیل

بهترین زمان تحصیل

افراد از سنین 3 سال می توانند برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند ولی آیا بهترین زمان تحصیل همان سه سالگی می باشد ، از همین رو به بررسی شرایط سنی کسب ویزای تحصیلی می پردازیم .

بچه ها از سن 3 سالگی می توانند برای شروع تحصیلات در کشور انگلستان اقدام کنند و یکی از والدین خود را به همراه داشته باشند که این روش معمولا به پدر و مادر های مجردی توصیه می شود که شرایط مناسبی را برای خود متصور نمی شوند و بدنبال راهی برای ورود به کشور انگلستان هستند .

کانادا

کشور کانادا برای افراد با سن های 14 تا 18 سال شرایط ایده آل در نظر می گیرد که دانش آموزان می توانند والدین خود را به همراه داشته باشند که این نکته مثبتی برای انتخاب کشور کانادا می شود .

برای تحصیلات قبل از 18 سالگی بهترین زمان برای ادامه تحصیل 16 سالگی است که دانش آموزان بدنبال ساختن رویاهای خود در کشورهای دیگر می باشند و پایه های دانش در همچنین سنی پایه ریزی می شود . دوران دیپلم و پیش دانشگاهی در انتخاب رشته و دانشگاه تاثیر بسزایی وارد ، بطور مثال در کشور انگلستان به دوران مد نظر A_LEVEL گفته می شود که افراد برای شروع پزشکی معمولاً این دوره را سپری می کنند .

برای پس از 18 سال افراد با توجه به شرایط خود برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام می نمایند ولی در برخی موارد دانشجویان برای ادامه تحصیل حق انتخاب دارند.

از همین رو شرایط مختلف را بررسی می کنیم:

1_ اگر در حال سپری کردن دوره لیسانس خود می باشید ترم اول یا دوم هستید می توانید برای دوران کارشناسی مجدداً اقدام کنید یا بافراهم کردن شرایط مورد نظر برای دوره کارشناسی ارشد اقدام کنند .

2_ دسته دوم افرادی هستند که مدرک کارشناسی خود را اخذ کرده اند ، مسلماً بهترین گزینه برای این دسته ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است زیرا مقطع کارشناسی مجرد فرصت سوزی بحساب می آید . زیرا در مقطع فوق لیسانس کار برای انجام کارهای دانشجویی بیشتر در دسترس است و انتخاب های فراوان تری نسبت به سایر مقاطع خواهند داشت .

3_ دسته سوم افرادی هستند که مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده اند و به دنبال بهترین گزینه و انتخاب هستند . دربازه زمانی ذکر شده اولین قدم انتخاب هدف افراد برای ادامه زندگی خود می باشد اگر بدنبال ادامه تحصیل می باشید گزینه دکترا بهترین گزینه پیش رو هست.

شرایط مناسب کاری

ولی افراد اگر بدنبال شرایط مناسب کاری و کسب اقامت سریع می باشند باید برای فوق لیسانس مجرد اقدام کنند تا فرصت های بیشتری را برای کسب و کار داشته باشند . بصورت معمول این دسته از افراد خواستار کمترین زمان ممکن و شرایط راحت تری می باشند که این امر در مقطع کارشناسی ارشد محقق می شود .

ادامه مطلب در این سایت

/ 0 نظر / 32 بازدید